STREFA IMPREZOWICZA

strefa imprezowicza

OKOLICZNOŚCIOWE

W życiu każdego z nas jest wiele ważnych momentów i uroczystości, które warto uwiecznić na pięknych fotografiach. Sesje okolicznościowe pozwolą Wam zachować w wyjątkowy sposób wszystkie chwile, których nie da się powtórzyć. Z wielką przyjemnością stworzę fotograficzny reportaż z komunii świętej, urodzin czy wieczorów Panieńskich/Kawalerskich, uwiecznię najważniejsze chwilę i będę przy Was jako dyskretny obserwator.

Zapraszam do kontaktu, wszystkie szczegóły ustalimy indywidualnie.

 

strefa imprezowicza

WESELE

Zdjęcia ślubne to wspomnienia na całe życie dla Was, waszych dzieci i wnuków. W fotografii stawiamy na naturalność, nieszablonowość. W trakcie uroczystości staram się nie ingerować w przebieg uroczystości i chwytać te ulotne chwile, w których na Waszych twarzach widać emocje, uczucia. To są najbardziej wartościowe zdjęcia.

Zapraszam do kontaktu, wszystkie szczegóły ustalimy indywidualnie.

 

strefa odbitek

INSTAX

Aparaty Instax cieszą się popularnością wśród różnych grup wiekowych, ponieważ w łatwy i przyjemny sposób umożliwiają dzielenie się z bliskimi ważnymi chwilami zapisanymi na niestandardowych odbitkach. Wykorzystaj go w sesjach prywatnych lub okolicznościowych. Będzie to niesamowita pamiątka dla Ciebie i dla Twojej rodziny.